Оска New Holland LM445 85825673 за телескопски натоварувач New Holland New Holland LM 445

PDF
оска New Holland LM445 85825673 за телескопски натоварувач New Holland New Holland LM 445
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  оска
Број на дел:  85825673
Тип:  задна
Локација:  Данска Hemmet
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  NH LM445-1
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Оска New Holland LM445 85825673 за телескопски натоварувач New Holland New Holland LM 445

Дански
Placering: HB04B
Bag aksler har siddet på en New Holland LM 445. reservedelsnummer 85825673.
DATA: 212/678 LSD K-ITA 779007 UTTO J20/C OIL.
Ring på 97375277 eller send en mail på покажи контакти for pris eller mere info
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!