Палетни сталажи

PDF
палетни сталажи
палетни сталажи
палетни сталажи слика 2
палетни сталажи слика 3
палетни сталажи слика 4
палетни сталажи слика 5
палетни сталажи слика 6
палетни сталажи слика 7
палетни сталажи слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
550 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  палетни сталажи
Нето тежина:  68 кг
Локација:  Португалија Ramalhal
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1154
Опис
Вкупни димензии:  4.3 м × 0.6 м × 2.6 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Палетни сталажи

Англиски
Dimensions: 0.50mt X 0.90mt X0.90mt

Weight: 68 kg

Quantity in Stock: 1

Height: 2.6 meters

Width: 0.60 meters

Length: 4.3 meters

Weight per module: 284 kg

File storage system. With wheels and rail. Easy Assembly.
Altura: 2,6 metros

Largura: 0,60 metros

Comprimento: 4,3 metros

Peso por módulo: 284 kg

Sistema de armazenamento de arquivo. Com rodas e carril. Montagem Fácil.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови MAVIPAL цена на барање Палетни сталажи Португалија, Mozelos VFR
Gravity Werehouse цена на барање Палетни сталажи Полска, Zamość
ESTANTERIA цена на барање Палетни сталажи Шпанија, Barcelona