Палетни сталажи Rollmops Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali

PDF
палетни сталажи Rollmops Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali
палетни сталажи Rollmops Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali
палетни сталажи Rollmops Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali слика 2
палетни сталажи Rollmops Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali слика 3
палетни сталажи Rollmops Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali слика 4
палетни сталажи Rollmops Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
3.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Rollmops
Модел:  Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali
Тип:  палетни сталажи
Година на производство:  1992
Носивост:  2000 кг
Локација:  Италија Rimini - Rn
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  NY36658
Опис
Вкупни димензии:  18 м × 1 м × 3 м
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Палетни сталажи Rollmops Scaffalature industriali MOBILFER 20 quintali

Италијански
Vendesi Scaffalature metalliche industriali MOBILFER , anno 1992, la serie pesante e' lunga in totale 18 metri , altezza 3 metri e larghezza 1 metro, fino a 5 piani di appoggio per montante come da foto , portata piano 20 quintali. Oltre a questo tipo di scaffalatura , si dispone di scaffalatura industriale metallica MOBILFER piu' leggera con cassetti larghi 80 centimetri, altezza 3 metri , larghezza 1 metro, lunghezza totale 21,6metri, fino a 6 cassetti per montante , portata cassetto 40kg. Prezzo in blocco 3.000 euro. Cell. 342-0345003 Marco , e-mail: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CANTILEVER 4800 5.500 € Палетни сталажи 2023 Италија, Rome
CESTE METALLICHE цена на барање Палетни сталажи Италија, Tortolì
SCAFFALATURA VARIE цена на барање Палетни сталажи Италија, Tortolì
CANTILEVER 1280 цена на барање Палетни сталажи 2021 Италија, Rome