Огласот Нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
електричен палетар Still ECU-SF 20 Still ECU-SF 20 1.250 € Електричен палетар 2013 4178 м/ч Романија
електричен палетар BT Toyota BT Toyota 2.400 € Електричен палетар 2013 4640 м/ч Романија
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214
Продадено
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 слика 2
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 слика 3
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 слика 4
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 слика 5
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 слика 6
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 слика 7
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 слика 8
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214 слика 9
1/9
Марка:  Jungheinrich
Модел:  ERC 214
Тип:  палетен вилушкар
Година на производство:  2014
Работни часови:  8217 м/ч
Носивост:  1400 кг
Висина на подигање:  4.1 м
Должина на вилушка:  1.15 м
Локација:  Романија Ploiesti West Park (PWP)
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  90455107
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  375 Ah
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  3 месеца
Дополнителни информации
Боја:  златен

Дополнителни информации — Нови палетен вилушкар Jungheinrich ERC 214

Романски
Mod operare: Electric AC
Dimensiuni furci: 56 / 185 / 1150 mm
Valabilitate ISCIR: 30.09.2022
Ridicare: 4100 mm
Înălțime catarg extins: 4622 mm
Baterie: JH-Ecobat 24V / 375Ah
Redresor: ATIB 24V / 60A
Catarg SIMPLEX 410ZT
Палетни вилушкари Jungheinrich
Резултати од пребарување: 263 огласа
Прикажи
Претплати се