Палетен вилушкар Jungheinrich ERC214

PDF
палетен вилушкар Jungheinrich ERC214
палетен вилушкар Jungheinrich ERC214
палетен вилушкар Jungheinrich ERC214 слика 2
палетен вилушкар Jungheinrich ERC214 слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Jungheinrich
Модел:  ERC214
Тип:  палетен вилушкар
Година на производство:  2018
Работни часови:  10212 м/ч
Носивост:  1400 кг
Локација:  Холандија ZALTBOMMEL
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14651
Опис
Ширина на вилушки:  570 мм
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Палетен вилушкар Jungheinrich ERC214

Англиски
Mast: 2s290
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Jungheinrich EJD220 цена на барање Палетен вилушкар 2018 3733 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich ERC215 цена на барање Палетен вилушкар 2017 22073 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich EJC112 цена на барање Палетен вилушкар 2017 3935 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich ERD 220 3.500 € Палетен вилушкар 2018 9240 м/ч Холандија, Beuningen
Jungheinrich EJC216z цена на барање Палетен вилушкар 2016 5617 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich EJD220 цена на барање Палетен вилушкар 2015 5419 м/ч Холандија, Zaltbommel