Погонска оска Dana за телескопски натоварувач

PDF
погонска оска Dana за телескопски натоварувач
погонска оска Dana за телескопски натоварувач
погонска оска Dana за телескопски натоварувач слика 2
погонска оска Dana за телескопски натоварувач слика 3
погонска оска Dana за телескопски натоварувач слика 4
погонска оска Dana за телескопски натоварувач слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  погонска оска
Број на дел:  Spicer 311 112.06.706.06. 112.06.005.04.smc 111.06.005.02.
Каталошки број на оригиналот:  Spicer 311 112.06.706.06. 112.06.005.04.smc 111.06.005.02.
Локација:  Украина Біла
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  GP24190
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи