Работна платформа Terex

PDF
работна платформа Terex
работна платформа Terex
работна платформа Terex слика 2
работна платформа Terex слика 3
работна платформа Terex слика 4
работна платформа Terex слика 5
работна платформа Terex слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
5.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Terex
Тип:  работна платформа
Локација:  Романија
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  LF36564
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Работна платформа Terex

Романски
Firma
Vând Coș-platformă hidraulică TEREX-GENIE
Se deschide lateral
Acționat hidraulic stânga dreapta
Stare F bună
Prețul este de 6500€+TVA
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou 2.25/4ML 7.650 € Работна платформа 2007 760 кг Романија
Niftylift 120 9.950 € Работна платформа 5.75 м 1.5 м Романија