Регален вилушкар Jungheinrich ETV214

PDF
регален вилушкар Jungheinrich ETV214
регален вилушкар Jungheinrich ETV214
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 слика 2
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Jungheinrich
Модел:  ETV214
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2014
Работни часови:  12243 м/ч
Носивост:  1400 кг
Локација:  Холандија ZALTBOMMEL
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14830
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Jungheinrich ETV214

Англиски
Mast: 3f650
side shift
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Jungheinrich ETV214 цена на барање Регален вилушкар 2014 11402 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich ETV214 цена на барање Регален вилушкар 2014 10259 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich ETV214 цена на барање Регален вилушкар 2014 13985 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich ETV214 цена на барање Регален вилушкар 2015 14778 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich ETV214 цена на барање Регален вилушкар 2015 8726 м/ч Холандија, Zaltbommel
Jungheinrich ETV C20 цена на барање Регален вилушкар 2013 8252 м/ч Холандија, Zaltbommel