Регален вилушкар Linde E30-01

PDF
регален вилушкар Linde E30-01
регален вилушкар Linde E30-01
регален вилушкар Linde E30-01 слика 2
регален вилушкар Linde E30-01 слика 3
регален вилушкар Linde E30-01 слика 4
регален вилушкар Linde E30-01 слика 5
регален вилушкар Linde E30-01 слика 6
регален вилушкар Linde E30-01 слика 7
регален вилушкар Linde E30-01 слика 8
регален вилушкар Linde E30-01 слика 9
регален вилушкар Linde E30-01 слика 10
регален вилушкар Linde E30-01 слика 11
регален вилушкар Linde E30-01 слика 12
регален вилушкар Linde E30-01 слика 13
регален вилушкар Linde E30-01 слика 14
регален вилушкар Linde E30-01 слика 15
регален вилушкар Linde E30-01 слика 16
регален вилушкар Linde E30-01 слика 17
регален вилушкар Linde E30-01 слика 18
регален вилушкар Linde E30-01 слика 19
Заинтересирани сте за огласот?
1/19
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  E30-01
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2016
Работни часови:  3240 м/ч
Носивост:  3000 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Висина на подигање:  4.83 м
Локација:  Романија
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  QR39165
Опис
Слободен од:  2.1 мм
Должина на вилушка:  1.2 м
Состојба
Состојба:  обновена
Дополнителни информации
VIN:  H2X387G00771
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Регален вилушкар Linde E30-01

Романски
Electrostivuitor Linde 3.0 to
Model E30-01 387
Catarg: TRIPLEX
Ore lucrate 3240 h
Anul fabricatiei 2016
Seria H2X387G00771
Semi-Cabina
Capacitate de ridicare 3.0 tone cu ridicare libera!
Inaltime Libera utilaj 2100 mm
Inaltime de ridicare 4380 mm
Anvelope 95% bune
Lungime furci 1200 x 100 x 40 mm
Redresor 80V
Girofar + Proiectoare
Revizia la zi
Stare impecabila.
Import recent Germania
Disponibil imediat din stoc Targu Mures

La facturare se va calcula curs EURO – RON conform BRD vanzare in cont.
Prețul NU contine TVA
Informatii 0745 823 347

Str. 8 Martie, Nr. 59 - 540229 Targu-Mures, Judet Mures (Romania)
Ore de deschidere
Deschis intre 09:00 si 17:00
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde R16-01 7.500 € Регален вилушкар 2014 5675 м/ч Романија
Linde R16HD-01 13.900 € Регален вилушкар 2015 168 м/ч Романија
Linde E16C-03 цена на барање Регален вилушкар 2013 1600 кг Романија
Linde R20HD-01 1120 12.980 € Регален вилушкар 2016 8993 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde R 14 G 1120 18.850 € Регален вилушкар 2016 1253 м/ч Германија, Friedberg-Derching
Linde R16-01 1120 10.310 € Регален вилушкар 2016 7474 м/ч Обединето Кралство, Hampshire