Регален вилушкар Linde R14HD-01

PDF
регален вилушкар Linde R14HD-01
регален вилушкар Linde R14HD-01
регален вилушкар Linde R14HD-01 слика 2
регален вилушкар Linde R14HD-01 слика 3
регален вилушкар Linde R14HD-01 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  R14HD-01
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  4987 м/ч
Носивост:  1400 кг
Локација:  Холандија ZALTBOMMEL
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14687
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Linde R14HD-01

Англиски
Mast: 3f945
side shift camera
battery 2016
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde R17XHD (116-03) цена на барање Регален вилушкар 2018 5635 м/ч Холандија, Haaksbergen
Linde R17XHD (116-03) цена на барање Регален вилушкар 2018 5252 м/ч Холандија, Haaksbergen
Linde R16HD (1120) цена на барање Регален вилушкар 2018 11101 м/ч Холандија, Haaksbergen
Linde R12B (1120) цена на барање Регален вилушкар 2018 4232 м/ч Холандија, Haaksbergen
Linde R16HD (1120) цена на барање Регален вилушкар 2016 13610 м/ч Холандија, Haaksbergen