Регален вилушкар Linde R20G-03 115

PDF
регален вилушкар Linde R20G-03 115
регален вилушкар Linde R20G-03 115
регален вилушкар Linde R20G-03 115 слика 2
регален вилушкар Linde R20G-03 115 слика 3
регален вилушкар Linde R20G-03 115 слика 4
регален вилушкар Linde R20G-03 115 слика 5
регален вилушкар Linde R20G-03 115 слика 6
регален вилушкар Linde R20G-03 115 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
12.980 €
10.970 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Linde
Модел:  R20G-03 115
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2009
Работни часови:  2403 м/ч
Носивост:  2000 кг
Висина на подигање:  7 м
Локација:  Обединето Кралство Hampshire
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  350074
Опис
Вкупни димензии:  височина - 2.93 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Linde R20G-03 115

Англиски
Euro mast: 3F700
Tyres: SUPERELASTIC
SS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde R16G 10.310 € Регален вилушкар 2009 9700 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde R14G-12 115 PRYOBAN 10.310 € Регален вилушкар 2012 1855 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde R20G-12 115 14.310 € Регален вилушкар 2012 7349 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde R16S 115 6.328 € Регален вилушкар 2006 4217 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
Linde R14G-12 115 11.650 € Регален вилушкар 2012 9422 м/ч Обединето Кралство, Hampshire