Регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 )

PDF
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 )
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 )
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 2
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 3
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 4
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 5
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 6
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 7
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 8
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 9
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 10
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 11
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 12
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 13
регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 ) слика 14
Заинтересирани сте за огласот?
1/14
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  2403 м/ч
Локација:  Холандија Wijchen
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1892279
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар R 14 X 03 ( 116 )

Холандски
Manufacturer + model:LINDE R 14 X 03 ( 116 )
Mast:3F9250
ID:24071.2110
Cat.:Used
Mast:3F9250
Lowered height:3890 mm
Lifting height:9250 mm
Capacity:1400 kg
Year:2017
Hours:2403 hours
Capacity:48 v /

Options:LINDE besturing - Duo pedaal !!CAMERA !!
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

R 14 HD - 01 ( 1120 ) цена на барање Регален вилушкар 2018 6260 м/ч Холандија, Wijchen
Linde R14HD-01 цена на барање Регален вилушкар 2017 4987 м/ч Холандија, Zaltbommel
Linde R16HD-01 цена на барање Регален вилушкар 2017 7081 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Linde R12B (1120) цена на барање Регален вилушкар 2018 3434 м/ч Холандија, Haaksbergen