Регален вилушкар Still FM-X 12

PDF
регален вилушкар Still FM-X 12
регален вилушкар Still FM-X 12
регален вилушкар Still FM-X 12 слика 2
регален вилушкар Still FM-X 12 слика 3
регален вилушкар Still FM-X 12 слика 4
регален вилушкар Still FM-X 12 слика 5
регален вилушкар Still FM-X 12 слика 6
регален вилушкар Still FM-X 12 слика 7
регален вилушкар Still FM-X 12 слика 8
регален вилушкар Still FM-X 12 слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
7.080 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Still
Модел:  FM-X 12
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  9804 м/ч
Носивост:  1200 кг
Нето тежина:  3088 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Германија Ludwigsfelde / Berlin
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1308777
Опис
Висина на подигање:  4.53 м
Вкупни димензии:  1.65 м × 1.27 м × 2.05 м
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  465 Ah
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Still FM-X 12

Англиски
Fork carriage: 2A
Free lift: 1400
Tyres: 1
tyres2: 1
Availability: at once
Load center: 600
fork length: 1200
4th valve
Overhead guard
Pulse control
Sideshifts
All Prices are quoted EXW Ludwigsfelde and VAT-free. The machines are offered without guarantee and in “as is” condition. For any detailed Information about technical condition of the machines, please feel free to contact us. All offers are subject to prior sale. The description indicated is without any obligation.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Still FM-X 17 / 1903 7.560 € Регален вилушкар 2018 10909 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still FM-X 17 / 1903 7.560 € Регален вилушкар 2018 11098 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still FM-X14 6.950 € Регален вилушкар 2017 6575 м/ч Германија, Stuhr
Still FM-X14 6.950 € Регален вилушкар 2017 6172 м/ч Германија, Stuhr
Still FM-X20 6.950 € Регален вилушкар 2017 9181 м/ч Германија, Stuhr
Still FM-X14 6.950 € Регален вилушкар 2017 6206 м/ч Германија, Stuhr