Регален вилушкар Still FM-X 20

PDF
регален вилушкар Still FM-X 20
регален вилушкар Still FM-X 20
регален вилушкар Still FM-X 20 слика 2
регален вилушкар Still FM-X 20 слика 3
регален вилушкар Still FM-X 20 слика 4
регален вилушкар Still FM-X 20 слика 5
регален вилушкар Still FM-X 20 слика 6
регален вилушкар Still FM-X 20 слика 7
регален вилушкар Still FM-X 20 слика 8
регален вилушкар Still FM-X 20 слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
3.480 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Still
Модел:  FM-X 20
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2009
Работни часови:  14298 м/ч
Носивост:  2000 кг
Нето тежина:  3675 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Германија Ludwigsfelde / Berlin
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  1308647
Опис
Висина на подигање:  6.03 м
Вкупни димензии:  1.95 м × 1.27 м × 2.6 м
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  775 Ah
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Still FM-X 20

Англиски
Fork carriage: FEM 2A
Free lift: 203
Tyres: 1
tyres2: 1
Availability: at once
Load center: 600
fork length: 1200
4th valve
Sideshifts
All Prices are quoted EXW Ludwigsfelde and VAT-free. The machines are offered without guarantee and in “as is” condition. For any detailed Information about technical condition of the machines, please feel free to contact us. All offers are subject to prior sale. The description indicated is without any obligation.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Still FM 14 I 3.960 € Регален вилушкар 2007 5712 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still FM 14 3.480 € Регален вилушкар 2004 12504 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still FM-X14 10.980 € Регален вилушкар 2008 5812 м/ч Германија, Bremen
OM XR 14 3.480 € Регален вилушкар 2010 6015 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Still FM-X25 12.800 € Регален вилушкар 2012 6588 м/ч Германија, Bremen