Огласот Регален вилушкар Still FM-X20 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
регален вилушкар Still FM-X14 Still FM-X14 5.950 € Регален вилушкар 2016 3017 м/ч Германија, Stuhr
регален вилушкар Still FM-X 12 Still FM-X 12 7.080 € Регален вилушкар 2017 9804 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
регален вилушкар Still FM-X14 Still FM-X14 5.950 € Регален вилушкар 2015 8718 м/ч Германија, Stuhr
регален вилушкар Still FM-X20 Still FM-X20 14.980 € Регален вилушкар 2016 5234 м/ч Германија, Bremen
регален вилушкар Still FM-X 17 Still FM-X 17 цена на барање Регален вилушкар 2016 7930 м/ч Германија, Crailsheim
регален вилушкар Still FM-X20
Продадено
регален вилушкар Still FM-X20
регален вилушкар Still FM-X20 слика 2
регален вилушкар Still FM-X20 слика 3
регален вилушкар Still FM-X20 слика 4
1/4
Марка:  Still
Модел:  FM-X20
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  3444 м/ч
Носивост:  2000 кг
Вкупна тежина:  3500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Германија Stuhr
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7175777
Опис
Вкупни димензии:  височина - 4.5 м
Мотор
Гориво:  електро
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Still FM-X20

Германски
Preis: auf Anfrage Zwischenverkauf vorbehalten
Freihub: 3930 mm
Reifen: Vulkollan
Batterie: 2017 48V 930Ah
Ladegerät: Ja
Anbaugeräte: Seitenschieber
Zubehör: Joystick4+, Einpedal, 360° Lenkung, Seitenschieber integriert
Verfügbarkeit: verfügbar nach Rücksprache