Регален вилушкар Yale MR16

PDF
регален вилушкар Yale MR16
регален вилушкар Yale MR16
регален вилушкар Yale MR16 слика 2
регален вилушкар Yale MR16 слика 3
регален вилушкар Yale MR16 слика 4
регален вилушкар Yale MR16 слика 5
регален вилушкар Yale MR16 слика 6
регален вилушкар Yale MR16 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Yale
Модел:  MR16
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2015
Работни часови:  3582 м/ч
Носивост:  1600 кг
Нето тежина:  4280 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  LP57
Опис
Висина на подигање:  1 м
Вкупни димензии:  1.85 м × 1.47 м × 4 м
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  700 Ah
Оски
Прва оска:  2 x / Vulkollan
Задна оска:  2 x / Vulkollan
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Yale MR16

Германски
Interne Nr: LP57
Gabelträger: mm
Gabeln: 1200 x 0 x 0 mm
Baubreite: 1470 mm
Batterie Volt: 48 V
Batterie Baujahr: 2015
Anbaugeräte: Seitenschieber
Sonderausstattung: Minilevers
installation height: 4000
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Hubhöhe: 10000 mm
Abmessungen
Bauhöhe: 4000 mm
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Integral
Beschreibung
roadworthy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 10366 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 12402 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 11988 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 13388 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2013 4250 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 13666 м/ч Холандија, Raamsdonksveer