Регален вилушкар Yale MR20HD

PDF
регален вилушкар Yale MR20HD
регален вилушкар Yale MR20HD
регален вилушкар Yale MR20HD слика 2
регален вилушкар Yale MR20HD слика 3
регален вилушкар Yale MR20HD слика 4
регален вилушкар Yale MR20HD слика 5
регален вилушкар Yale MR20HD слика 6
регален вилушкар Yale MR20HD слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Yale
Модел:  MR20HD
Тип:  регален вилушкар
Година на производство:  2017
Работни часови:  14278 м/ч
Носивост:  2000 кг
Нето тежина:  5038 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Холандија RAAMSDONKSVEER
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  LP60
Опис
Висина на подигање:  1 м
Вкупни димензии:  1.9 м × 1.35 м × 4 м
Мотор
Гориво:  електро
Капацитет на батерија:  930 Ah
Оски
Прва оска:  2 x / Vulkollan
Задна оска:  2 x / Vulkollan
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Регален вилушкар Yale MR20HD

Германски
Interne Nr: LP60
Gabelträger: mm
Gabeln: 1000 x 0 x 0 mm
Baubreite: 1350 mm
Batterie Volt: 48 V
Batterie Baujahr: 2017
Anbaugeräte: Seitenschieber
Sonderausstattung: Minilevers
installation height: 4000
Fahrzeugdaten
Mastdaten
Hubhöhe: 10000 mm
Abmessungen
Bauhöhe: 4000 mm
Batterie & Ladegerät
Beschreibung & Sonderausstattung
Integral
Beschreibung
roadworthy
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 12402 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 13388 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 11988 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 10366 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 13666 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Yale MR20HD цена на барање Регален вилушкар 2015 12920 м/ч Холандија, Raamsdonksveer