Ротатор за вилушкар Durwen DG 20-S

PDF
ротатор за вилушкар Durwen DG 20-S
ротатор за вилушкар Durwen DG 20-S
ротатор за вилушкар Durwen DG 20-S слика 2
ротатор за вилушкар Durwen DG 20-S слика 3
ротатор за вилушкар Durwen DG 20-S слика 4
ротатор за вилушкар Durwen DG 20-S слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
2.750 €
Нето цена
3.272,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Durwen
Модел:  DG 20-S
Тип:  ротатор за вилушкар
Година на производство:  2016
Носивост:  2000 кг
Нето тежина:  270 кг
Локација:  Германија Chemnitz
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  FZ56074/380656
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Ротатор за вилушкар Durwen DG 20-S

Англиски
ISO Class: 2
Load Centre: 500
Technical Description: Drehgerät
Location: Chemnitz
Back Width: 980 mm
Centre of Gravity: 82 mm
Lost Load Centre: 166 mm
Price excl. VAT: 2,750 EUR
Dealer price: Show
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kaup 2,5T351.2 2.500 € Ротатор за вилушкар 2015 3200 кг Холандија, Haaksbergen
Kaup 2,5T351-1 2.500 € Ротатор за вилушкар 2012 3200 кг Холандија, Haaksbergen