Ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege

PDF
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 2
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 3
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 4
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 5
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 6
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 7
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 8
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 9
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 10
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 11
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 12
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 13
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 14
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 15
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 16
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 17
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 18
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 19
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 20
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege слика 21
Заинтересирани сте за огласот?
1/21
PDF
87.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MRT 2150 + Privilege
Тип:  ротирачки телескопски натоварувач
Година на производство:  2014
Работни часови:  6993 м/ч
Нето тежина:  16410 кг
Локација:  Белгија ST.VITH
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  JP40435
Мотор
Сила:  150 кс (110 kW)
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Оскина конфигурација:  4x4
Состојба на гумите:  30 %
Дополнителна опрема
Систем за брза замена: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  766454
Боја:  зелен

Дополнителни информации — Ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 + Privilege

Англиски
Ausleger: No boom
mileage: km
Warranty:: mois
3rd hydraulic circuit
4x4
Outriggers
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MRT2150 PRIVILEGE + 84.700 € Ротирачки телескопски натоварувач 2011 4320 м/ч Белгија, AALST
Manitou MRT 2150 PLUS 90.230 € Ротирачки телескопски натоварувач 2013 7778 м/ч Полска, Grodków
Manitou MRT 2150 (339) 61.500 € Ротирачки телескопски натоварувач 2010 4723 м/ч Белгија, Balen