Огласот Ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2150 Plus Manitou MRT 2150 Plus 153.500 € Ротирачки телескопски натоварувач 2019 1025 м/ч Полска, Białystok
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1635 Manitou MRT 1635 39.900 € Ротирачки телескопски натоварувач 2004 3500 м/ч Франција, Montceaux-lès-Vaudes
нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1840 Нови Manitou MRT 1840 116.200 € Ротирачки телескопски натоварувач 2021 1633 м/ч Полска, Rokiciny
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE
Продадено
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE слика 2
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE слика 3
1/3
Марка:  Manitou
Модел:  MRT 2550 PLUS PRIVILEGE
Тип:  ротирачки телескопски натоварувач
Година на производство:  2019
Работни часови:  2350 м/ч
Носивост:  5000 кг
Висина на подигање:  25 м
Локација:  Франција SEVIGNY WALEPPE
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  GP40436
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2550 PLUS PRIVILEGE

Француски
Type of ad: For sale / Offers
type of tire: Inflatable
Pallet forks