Ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT-X 1440

PDF
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT-X 1440
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT-X 1440
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT-X 1440 слика 2
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT-X 1440 слика 3
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT-X 1440 слика 4
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT-X 1440 слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
19.090 €
Нето цена
19.000.000 CLP
19.471,80 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MRT-X 1440
Тип:  ротирачки телескопски натоварувач
Година на производство:  2013
Работни часови:  8000 м/ч
Носивост:  4000 кг
Висина на подигање:  13000 м
Локација:  Чиле La Serena
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  TY38097
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  црвен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MRT 2150 PLUS ROTO 91.620 € Ротирачки телескопски натоварувач 2013 7778 м/ч Полска, Grodków
Manitou MRT 2540 цена на барање Ротирачки телескопски натоварувач 2012 5444 м/ч Холандија, Amsterdam
Manitou MRT 1840 Telescopic.hr цена на барање Ротирачки телескопски натоварувач 2014 5384 м/ч Хрватска, Podpićan
Manitou MRT 2150 цена на барање Ротирачки телескопски натоварувач 2011 7804 м/ч Хрватска, Zagreb