HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Во продажба: 294 огласа
9 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 294 огласа
9 години на пазарот

Нови страничен вилушкар Bobcat S70

PDF
нови страничен вилушкар Bobcat S70
нови страничен вилушкар Bobcat S70
нови страничен вилушкар Bobcat S70 слика 2
нови страничен вилушкар Bobcat S70 слика 3
нови страничен вилушкар Bobcat S70 слика 4
нови страничен вилушкар Bobcat S70 слика 5
нови страничен вилушкар Bobcat S70 слика 6
нови страничен вилушкар Bobcat S70 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
20.000 US$
≈ 18.640 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Bobcat
Модел:  S70
Тип:  страничен вилушкар
Година на производство:  2024
Носивост:  1154 кг
Нето тежина:  1268 кг
Вкупна тежина:  2422 кг
Локација:  Кина He Fei Shi
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  LS56890
Опис
Резервоар за гориво:  24 л
Мотор
Марка:  Kubota D1005-B
Тип:  линиски
Сила:  23.81 кс (17.5 kW)
Гориво:  дизел
Број на цилиндри:  3
Евро:  Euro 2
Кабина
Авто греач: 
Патен компјутер: 
GPS: 
Авто радио: 
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  6 месеца
Дополнителни информации
Боја:  бел

Дополнителни информации — Нови страничен вилушкар Bobcat S70

Англиски
About our company:
We serve the construction, mining, industrial and municipal projects.
We are a leading distributor in mining equipment, engineering facilities, environmental protection equipment, Used Construction Machinery including Dozers
Graders
Wheel Loaders
Backhoe Loaders
Excavators (Tracked & Wheeled)
Cement Pump Trucks, Mixers, Cranes, Forklifts
Dump Trucks and related spare parts.

We provide services for customers all over the world, according to the needs of customers to find the best quality and cheap machine all over.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!