Страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex

PDF
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 2
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 3
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 4
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 5
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 6
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 7
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 8
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 9
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 10
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 11
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 12
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 13
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 14
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 15
страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex слика 16
Заинтересирани сте за огласот?
1/16
PDF
34.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Combilift
Модел:  CB3000 Triplex
Тип:  страничен вилушкар
Година на производство:  2014
Работни часови:  8460 м/ч
Носивост:  3000 кг
Нето тежина:  6500 кг
Тип на јарбол:  триплекс
Локација:  Полска Andrychów
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  EE40437
Опис
Висина на подигање:  4.9 м
Должина на вилушка:  1.2 м
Вкупни димензии:  должина - 1.6 м, широчина - 1.6 м
Мотор
Гориво:  гас
Оски
Прва оска:  NEW
Задна оска:  NEW
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Страничен вилушкар Combilift CB3000 Triplex

Англиски
Forklift is fully refurbished - both technically and visually
After inspection and service
We can arrange delivery
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Combilift CB3000 35.000 € Страничен вилушкар 2015 3245 м/ч Полска, Andrychów
Combilift C4000 35.300 € Страничен вилушкар 2014 8611 м/ч Полска, Kęty