Страничен вилушкар Fantuzzi SF50U

PDF
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 2
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 3
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 4
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 5
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 6
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 7
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 8
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 9
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 10
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 11
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 12
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 13
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 14
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 15
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 16
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 17
страничен вилушкар Fantuzzi SF50U слика 18
Заинтересирани сте за огласот?
1/18
PDF
13.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Fantuzzi
Модел:  SF50U
Тип:  страничен вилушкар
Година на производство:  2006
Работни часови:  14039 м/ч
Носивост:  5000 кг
Нето тежина:  8150 кг
Тип на јарбол:  дуплекс
Локација:  Полска Andrychów
Датум на објавување:  5.6.2024
Forkliftonline ID:  FE40437
Опис
Висина на подигање:  4 м
Должина на вилушка:  1.2 м
Вкупни димензии:  должина - 4.47 м, широчина - 2.05 м
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Прва оска:  8.25-15 NHS
Задна оска:  8.25-15 NHS
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Страничен вилушкар Fantuzzi SF50U

Англиски
Forklift is fully refurbished - both technically and visually
After inspection and service
We can arrange delivery
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Linde S50D 19.000 € Страничен вилушкар 2005 10968 м/ч Полска, Andrychów
Baumann DX50/12/45 26.000 € Страничен вилушкар 2005 11335 м/ч Полска, Andrychów