Страничен вилушкар Terex SF50U

PDF
страничен вилушкар Terex SF50U
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Terex
Модел:  SF50U
Тип:  страничен вилушкар
Година на производство:  2014
Носивост:  5000 кг
Висина на подигање:  4 м
Локација:  Холандија Amsterdam
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  880009469
Опис
Центар на оптеретување:  700 мм
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Страничен вилушкар Terex SF50U

Англиски
Accessories: Full cabin
Cabin: no
center of gravity: 700
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Terex SF50U цена на барање Страничен вилушкар 2014 5000 кг Холандија, Amsterdam
Valmar VSC 50/12/38 14.900 € Страничен вилушкар 2013 10800 м/ч Холандија, Leek
Amlift PKD 20/50 цена на барање Страничен вилушкар 2015 417 м/ч Холандија, Raamsdonksveer
Hubtex S50E цена на барање Страничен вилушкар 2013 15978 м/ч Холандија, Raamsdonksveer