Огласот Телескопски натоварувач Bobcat T40180 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
телескопски натоварувач JCB 560-80 WM JCB 560-80 WM 49.500 € Телескопски натоварувач 2017 7992 м/ч Холандија, Wekerom
телескопски натоварувач Manitou MLT 940 140 V+ Manitou MLT 940 140 V+ 59.500 € Телескопски натоварувач 2018 2240 м/ч Холандија, Almelo
телескопски натоварувач JCB 540-140 JCB 540-140 47.900 € Телескопски натоварувач 01/2018 2484 м/ч Холандија, Veghel
телескопски натоварувач Bobcat T40180
Продадено
телескопски натоварувач Bobcat T40180
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 2
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 3
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 4
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 5
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 6
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 7
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 8
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 9
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 10
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 11
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 12
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 13
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 14
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 15
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 16
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 17
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 18
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 19
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 20
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 21
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 22
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 23
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 24
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 25
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 26
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 27
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 28
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 29
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 30
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 31
телескопски натоварувач Bobcat T40180 слика 32
1/32
Марка:  Bobcat
Модел:  T40180
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2017
Работни часови:  4695 м/ч
Носивост:  4000 кг
Вкупна тежина:  10970 кг
Висина на подигање:  18 м
Локација:  Холандија Fijnaart
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  JF40319
Мотор
Марка:  Deutz TCD3.6L4
Тип:  линиски
Сила:  101.22 кс (74.4 kW)
Гориво:  дизел
Евро:  Euro 3
Кабина
Клима уред: 
Авто радио: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Bobcat T40180

Холандски
Bobcat T40.180 - Year 2017 - 4695 Hours - Bucket - Forks hydraulic - tires 15.5x/80x24 50% - 4x4x4 - Aircondition - quick relase mechanical - Deutz engine without adbleu - remote controle unit with extra battery - CE unit - original paint