Телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R

PDF
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R слика 2
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R слика 3
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R слика 4
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R слика 5
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R слика 6
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R слика 7
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R слика 8
телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
40.690 €
Нето цена
175.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка:  Dieci
Модел:  Apollo 25,6 R
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2015
Работни часови:  1550 м/ч
Носивост:  2500 кг
Висина на подигање:  6 м
Должина на вилушка:  1.2 м
Локација:  Полска Marki
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  NQ26629
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Опис
Вкупни димензии:  широчина - 1.8 м, височина - 2 м
Мотор
Евро:  Euro 5
Филтер за дизел честички: 
Оски
Прва оска:  12.0/75-18, состојба на гумите 100 %
Задна оска:  12.0/75-18, состојба на гумите 60 %
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Dieci Apollo 25,6 R

Полски
propulsion: wheels
Ładowarka teleskopowa sprowadzona z Francji
2015rok
2,5 Tony udźwigu
6 m wysokości podnoszenia
3 rodzaje skrętów
Napęd na 4 koła
W cenie widły
Silnik Kubota 36,5 KW
Szerokość 185 cm
Wysokość 195 cm
Waga 4,8 t
Wyjścia hydrauliki przód
***Posiada aktualne UDT do 03-2025r
Stan Bardzo dobry
Gotowa do pracy
Cena netto +vat
Faktura VAT
Bezwypadkowy
Dieci Manitou
Merlo ,Jcb
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 742 49.300 € Телескопски натоварувач 2015 3700 м/ч Полска, Podolsze
Manitou MT732 EASY 75 51.480 € Телескопски натоварувач 2015 2870 м/ч Полска, Rzeszów
JCB 531-70 49.900 US$ Телескопски натоварувач 2014 2310 м/ч Полска, Wolanowska 193 - 26-601 Radom, Mazowieckie (Polska)