Телескопски натоварувач JCB 520-40

PDF
телескопски натоварувач JCB 520-40
телескопски натоварувач JCB 520-40
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 2
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 3
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 4
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 5
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 6
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 7
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 8
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 9
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 10
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 11
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 12
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 13
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 14
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 15
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 16
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 17
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 18
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 19
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 20
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 21
телескопски натоварувач JCB 520-40 слика 22
Заинтересирани сте за огласот?
1/22
PDF
30.060 €
Нето цена
129.900 PLN
36.973,80 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  520-40
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2016
Работни часови:  1468 м/ч
Носивост:  2000 кг
Висина на подигање:  4 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  DF38097
Мотор
Марка:  Perkins
Сила:  49 кс (36.02 kW)
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  хидростатска
Број на преноси:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 520-40

Полски
JCB 520-40 Loadall for sale

Year of production: 2016
Type: Loadall
Condition: Very good
Condition tyres: 60%
Mileage: 1468
Engine power: 49 Hp
Engine type: Perkins

Equipment:

closed and hited cab, max. capacity 2 ton - max. lift 4m, 4×4, all wheel steer, fenders on both axles, hydraulic pipe work, Q-FIT with pallet forks, Immobilizer.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи