Телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ

PDF
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 2
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 3
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 4
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 5
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 6
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 7
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 8
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 9
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 10
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 11
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 12
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 13
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 14
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 15
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 16
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 17
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 18
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 19
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 20
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 21
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 22
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 23
телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ слика 24
Заинтересирани сте за огласот?
1/24
PDF
46.250 €
Нето цена
199.900 PLN
56.887,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  525-60 HiVIZ
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2019
Работни часови:  3055 м/ч
Носивост:  2500 кг
Висина на подигање:  6 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  TR34393
Мотор
Марка:  Kohler
Сила:  74 кс (54.39 kW)
Гориво:  дизел
Турбо: 
Менувач
Тип:  PowerShift
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 525-60 HiVIZ

Полски
JCB 525-60 Hi Viz LOADALL for sale

Year of production: 2019
Type: Loadall
Condition: Very good
Condition tyres: 70%
Mileage: 3055
Engine power: 74 Hp
Engine type: Kohler

Equipment:

closed heated cab, a maximum lifting capacity 2.5 Tons, maximum extension 6 meters, POWERSHIFT transmission, Joystick control, 4×4 drive, all wheel steer, fenders on both axles, hydraulic lines, JCB Q-FIT with pallet forks, Aircondition, Immobilizer, flashing beacon.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 535-125 49.750 € Телескопски натоварувач 2019 4976 м/ч Полска, Księżyno