Телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick

PDF
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 2
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 3
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 4
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 5
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 6
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 7
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 8
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 9
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 10
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 11
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 12
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 13
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 14
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 15
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 16
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 17
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 18
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 19
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 20
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 21
телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick слика 22
Заинтересирани сте за огласот?
1/22
PDF
68.940 €
Нето цена
299.900 PLN
84.796,20 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2021
Работни часови:  461 м/ч
Носивост:  3100 кг
Висина на подигање:  7 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  MT33982
Мотор
Марка:  JCB
Сила:  110 кс (81 kW)
Гориво:  дизел
Турбо: 
Менувач
Тип:  PowerShift
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 531-70 Turbo 110Hp Aircon Joystick

Полски
JCB 531-70 Turbo Joystick Aircon Loadall for sale

Year of production: 2021
Type: Loadall
Condition: Very good
Condition tyres: 90%
Mileage: 461
Engine power: 110 HP Turbo
Engine type: JCB

Equipment:

closed heated cab, a maximum lifting capacity 3.1 Tons, maximum extension 7 meters, Powershift transmission, 4×4 drive, all wheel steer, fenders on both axles, hydraulic line, JCB Q-FIT with pallet forks, Joystick control, Aircondition, Immobilizer, radio.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 525-60 57.500 € Телескопски натоварувач 2021 170 м/ч Полска, Wyszków
JCB 538-60 Agri 76.000 € Телескопски натоварувач 2019 1110 м/ч Полска, Wyszków
JCB 542-70 AgriXtra 74.710 € Телескопски натоварувач 2021 4100 м/ч Полска, Mordy
JCB 531-70 2023 188 mth 66.890 € Телескопски натоварувач 2023 188 м/ч Полска, Zagrody