Телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall

PDF
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 2
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 3
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 4
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 5
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 6
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 7
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 8
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 9
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 10
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 11
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 12
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 13
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 14
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 15
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 16
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 17
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 18
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 19
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 20
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 21
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 22
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 23
телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall слика 24
Заинтересирани сте за огласот?
1/24
PDF
41.620 €
Нето цена
179.900 PLN
51.192,60 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  535-140 HiVIZ loadall
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2016
Работни часови:  5304 м/ч
Носивост:  3500 кг
Висина на подигање:  14 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  LB30005
Мотор
Марка:  JCB
Сила:  75 кс (55.13 kW)
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 535-140 HiVIZ loadall

Полски
JCB 535-140 Hiviz / Turbo loadall for sale

Year of production: 2016
Type: Loadall
Condition: Very good
Condition tyres: 70%
Mileage: 5304
Engine power: 75 HpTurbo
Engine type: JCB

Equipment:

closed heated cab, front windscreen guard, a maximum lifting capacity 3.5 Tons, maximum extension 14.0 meters, POWERSHIFT transmission, 4×4 drive, all wheel steer, fenders on both axles, hydraulic line, JCB Q-FIT with pallet forks, flashing beacon, Immobilizer.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 540-140 HI VIZ Turbo 39.310 € Телескопски натоварувач 2018 6063 м/ч Полска, Niepołomice
JCB 540-140 BC38 39.100 € Телескопски натоварувач 2016 4500 м/ч Полска, Czarnocin