Телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon

PDF
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 2
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 3
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 4
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 5
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 6
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 7
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 8
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 9
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 10
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 11
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 12
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 13
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 14
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 15
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 16
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 17
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 18
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 19
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 20
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 21
телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon слика 22
Заинтересирани сте за огласот?
1/22
PDF
51.140 €
Нето цена
219.900 PLN
62.902,20 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2019
Работни часови:  2902 м/ч
Носивост:  4000 кг
Висина на подигање:  14 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  MF30274
Мотор
Марка:  JCB
Сила:  75 кс (55.13 kW)
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 540-140 Hi ViZ Turbo/Aircon

Полски
JCB 540-140 Hi VIZ / Turbo/ Aircon Loadall for sale

Year of production: 2019
Type: Loadall
Condition: Very good
Condition tyres: 70%
Mileage: 2902
Engine power: 75 HP
Engine type: JCB

Equipment:

closed heated cab, front windscreen guard / roof, a maximum lifting capacity 4 Tons, maximum extension 14.0 meters, POWERSHIFT transmission, 4×4 drive, all wheel steer, fenders on both axles, hydraulic line, JCB Q-FIT with pallet forks, Aircondition, Immobilizer, flashing beacon.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 541-70 Wastemaster 61.600 € Телескопски натоварувач 2019 2845 м/ч Полска, Niepołomice
JCB JCB 540-170 60.230 € Телескопски натоварувач 2019 1944 м/ч Полска, Gorlice
JCB 536 60 60.000 € Телескопски натоварувач 2018 3500 м/ч Полска, Czermin
JCB 542 70 AGRI PRO 78.600 € Телескопски натоварувач 2019 3900 м/ч Полска, Czermin