Телескопски натоварувач JCB 540-180

PDF
телескопски натоварувач JCB 540-180
телескопски натоварувач JCB 540-180
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 2
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 3
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 4
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 5
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 6
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 7
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 8
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 9
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 10
телескопски натоварувач JCB 540-180 слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
65.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  540-180
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2021
Работни часови:  426 м/ч
Локација:  Франција Hyères
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  QJ38577
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 540-180

Литвански
Tablier fourches+godet
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 540 180 HiViz 79.800 € Телескопски натоварувач 2021 4789 м/ч Франција, Senlis
JCB 555-210R 143.000 € Телескопски натоварувач 2021 1388 м/ч Франција, Escaudain
Нови JCB 525-60 Hi Viz 69.900 € Телескопски натоварувач 2021 333 м/ч Украина, м.Струмівка