Телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200

PDF
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 2
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 3
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 4
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 5
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 6
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 7
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 8
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 9
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 10
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 11
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 12
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 13
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 14
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 15
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 16
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 17
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 18
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 19
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 20
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 21
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 22
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 23
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 24
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 25
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 26
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 27
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 28
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 29
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 30
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 31
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 32
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 33
телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200 слика 34
Заинтересирани сте за огласот?
1/34
PDF
92.530 €
Нето цена
399.900 PLN
113.811,90 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2022
Работни часови:  141 м/ч
Носивост:  4000 кг
Висина на подигање:  18 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  QA38097
Мотор
Марка:  JCB
Сила:  110 кс (81 kW)
Гориво:  дизел
Турбо: 
Менувач
Тип:  PowerShift
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 540-180 HiVIZ JCB 540-200

Полски
JCB 540-180 HIVIZ loadall - ex demo for sale

Year of production: 2022
Type: Loadall
Condition: Very good
Condition tyres: 95%
Mileage: 141
Engine power: 110 HP
Engine type: JCB

Equipment:

Closed cab, front windscreen guard, a maximum lifting capacity 4 Tons, maximum extension 18 meters, 4×4 drive, all wheel steer, fenders on both axles, hydraulic pipe work, Q-FIT with pallet forks, SWAY, Aircondition, Immobilizer, radio.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови JCB JCB 535-95 69.180 € Телескопски натоварувач 2023 254 м/ч Полска, Bobrowo
JCB 535 95 2023 151 mth 69.640 € Телескопски натоварувач 2023 151 м/ч Полска, Zagrody
JCB 531-70 Stage V 71.260 € Телескопски натоварувач 2022 640 км Полска, K/Kielc
JCB 542-70 AgriXtra 75.200 € Телескопски натоварувач 2021 4100 м/ч Полска, Mordy