Телескопски натоварувач JCB 541-70

PDF
телескопски натоварувач JCB 541-70
телескопски натоварувач JCB 541-70
телескопски натоварувач JCB 541-70 слика 2
телескопски натоварувач JCB 541-70 слика 3
телескопски натоварувач JCB 541-70 слика 4
телескопски натоварувач JCB 541-70 слика 5
телескопски натоварувач JCB 541-70 слика 6
телескопски натоварувач JCB 541-70 слика 7
телескопски натоварувач JCB 541-70 слика 8
телескопски натоварувач JCB 541-70 слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  541-70
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2013
Работни часови:  11041 м/ч
Локација:  Италија Roma
Датум на објавување:  4.6.2024
Каталошки број на продавачот:  5836
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 541-70

Италијански
Forche
Altezza massima 7 metri
Portata massima 4 tonnellate
Cabina chiusa
Disponibile in Lettonia
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 550-80 31.000.000 € Телескопски натоварувач 2013 9789 м/ч Италија, Rome
JCB 531-70 43.500 € Телескопски натоварувач 2015 8000 м/ч Италија, Rome
JCB 560-80 цена на барање Телескопски натоварувач 2016 7990 м/ч Италија, Rome
JCB 531-70 34.500 € Телескопски натоварувач 2010 5200 м/ч Италија, Rome
JCB 540-170 44.000 € Телескопски натоварувач 2017 5900 м/ч Италија, Rome
JCB 533-105 41.000 € Телескопски натоварувач 2018 8000 м/ч Италија, Rome