Телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster

PDF
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 2
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 3
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 4
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 5
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 6
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 7
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 8
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 9
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 10
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 11
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 12
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 13
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 14
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 15
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 16
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 17
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 18
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 19
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 20
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 21
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 22
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 23
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 24
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 25
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 26
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 27
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 28
телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster слика 29
Заинтересирани сте за огласот?
1/29
PDF
60.890 €
Нето цена
264.900 PLN
74.894,70 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  541-70 Wastemaster
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2019
Работни часови:  2845 м/ч
Носивост:  4100 кг
Висина на подигање:  7 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  AD34884
Мотор
Марка:  JCB
Сила:  110 кс (81 kW)
Гориво:  дизел
Турбо: 
Менувач
Тип:  PowerShift
Оски
Оски:  2
Оскина конфигурација:  4x4
Состојба на гумите:  90 %
Прва оска:  состојба на гумите 90 %
Задна оска:  состојба на гумите 90 %
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач JCB 541-70 Wastemaster

Полски
JCB 541-70 Wastemaster Loadall for sale

Year of production: 2019
Type: Loadall
Condition: Very good
Condition tyres: 90%
Mileage: 2845
Engine power: 110 HP Turbo
Engine type: JCB

Equipment :
closed heated cab, a maximum lifting capacity 4.1 Tons, maximum extension 7 meters, Powershift transmission, Joystick control, 4×4 drive, all wheel steer, fenders on both axles, hydraulic line, JCB Q-FIT with pallet forks, SRS, Air Con, camera.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 536 60 59.310 € Телескопски натоварувач 2018 3500 м/ч Полска, Czermin
JCB 535-125 49.420 € Телескопски натоварувач 2019 4976 м/ч Полска, Księżyno
JCB 525-60 HiVIZ 45.950 € Телескопски натоварувач 2019 3055 м/ч Полска, Niepołomice