Нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15

PDF
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 2
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 3
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 4
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 5
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 6
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 7
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 8
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 9
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 10
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 11
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 12
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 13
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 14
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 15
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 16
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 17
нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15 слика 18
Заинтересирани сте за огласот?
1/18
PDF
111.300 €
Нето цена
133.560 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Magni
Модел:  TH 4,5.15
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2023
Носивост:  4500 кг
Нето тежина:  12300 кг
Вкупна тежина:  16800 кг
Висина на подигање:  15.2 м
Локација:  Украина Чернівці
Датум на објавување:  вчера
Forkliftonline ID:  QB36873
Можност за лизинг: 
Можно е купување на кредит: 
Мотор
Марка:  Deutz
Сила:  75 кс (55.13 kW)
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  нов
Гаранција::  1 година
Дополнителни информации
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Нови телескопски натоварувач Magni TH 4,5.15

Руски
Телескопічний навантажувач в наявності в Чернівцях
Новий телескоп з Гарантією
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови Magni TH4,5.15 цена на барање Телескопски натоварувач 2023 1 м/ч Украина
Magni RTH 5.21 180.000 € Телескопски натоварувач 04/2021 1540 м/ч Украина, с.Белогородка
Manitou MT933 101.000 € Телескопски натоварувач 2023 2 м/ч Украина, Zhytomyr
Manitou MT933 97.050 € Телескопски натоварувач 2023 Украина, Zhytomyr