Телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840

PDF
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840 слика 2
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840 слика 3
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840 слика 4
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840 слика 5
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840 слика 6
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840 слика 7
телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MANITOU MLT840
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2012
Работни часови:  8000 м/ч
Носивост:  2000 кг
Локација:  Литванија Salininkai, Vilnius Lietuva
Датум на објавување:  19.6.2024
Forkliftonline ID:  DD40185
Мотор
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  хидростатска
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MANITOU MLT840

Литвански
kaina: Skambinti
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MLT840 цена на барање Телескопски натоварувач 2012 4000 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MLT 741-120 LSU PS 43.500 € Телескопски натоварувач 2014 5170 м/ч Литванија, Kazlų Rūdos
Manitou MLT732 цена на барање Телескопски натоварувач 2015 3400 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou 735 2.000 € Телескопски натоварувач 2013 Литванија, Tauragė
Manitou MT1840 A 58.500 € Телескопски натоварувач 2011 2086 м/ч Литванија, Kazlų Rūdos
Manitou MLT 735-120PS 46.000 € Телескопски натоварувач 2016 6371 м/ч Литванија, Babtų sen.