Телескопски натоварувач Manitou MRT2150

PDF
телескопски натоварувач Manitou MRT2150
телескопски натоварувач Manitou MRT2150
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 2
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 3
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 4
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 5
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 6
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 7
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 8
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 9
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 10
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 11
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 12
телескопски натоварувач Manitou MRT2150 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MRT2150
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2009
Работни часови:  2900 м/ч
Локација:  Франција Hyères
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  LQ37376
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MRT2150

Литвански
Équipements :Tablier fourches + nacelle + 2 radiocommande
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MRT 1635 57.000 € Телескопски натоварувач 2009 2600 м/ч Франција, Hyères
Manitou 32.000 € Телескопски натоварувач 2008 3500 м/ч Франција, Hyères
Manitou MRT 1440 EASY 48.900 € Телескопски натоварувач 2011 2646 м/ч Франција, Béthune
Manitou MT1435 SL 26.900 € Телескопски натоварувач 2007 6361 м/ч Франција, Capens
Manitou MRT 1850 44.900 € Телескопски натоварувач 2007 5150 м/ч Франција, Montceaux-lès-Vaudes