Телескопски натоварувач Manitou MT 733

PDF
телескопски натоварувач Manitou MT 733
телескопски натоварувач Manitou MT 733
телескопски натоварувач Manitou MT 733 слика 2
телескопски натоварувач Manitou MT 733 слика 3
телескопски натоварувач Manitou MT 733 слика 4
телескопски натоварувач Manitou MT 733 слика 5
телескопски натоварувач Manitou MT 733 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
74.520 €
63.000 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MT 733
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2023
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7408
Опис
Вкупни димензии:  височина - 6.9 м
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MT 733

Англиски
New Manitou MT 733 Telehandler for sale
0 Hours Demo Machine
Operating Weight: 6,700 kg
NO AIR CON
Capacity: 3,300 kg
Deutz Power 75 hp / 55.40 kW
Speed 25 km/h
CRC Boom suspension
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MT 733 Easy 74.520 € Телескопски натоварувач 2023 3300 кг Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT 930 H 67.420 € Телескопски натоварувач 2022 540 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT933 63.880 € Телескопски натоварувач 2022 700 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT-X 1840 123.000 € Телескопски натоварувач 2023 4000 кг Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT1840 94.630 € Телескопски натоварувач 2022 1045 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT 730 H цена на барање Телескопски натоварувач 2023 170 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough