Телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy

PDF
телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy
телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy
телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy слика 2
телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy слика 3
телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy слика 4
телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy слика 5
телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
74.350 €
63.000 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MT 733 Easy
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2023
Носивост:  3300 кг
Нето тежина:  6700 кг
Вкупна тежина:  10000 кг
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  5.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7409
Опис
Брзина:  25 км/ч
Вкупни димензии:  височина - 6.9 м
Мотор
Сила:  75.37 кс (55.4 kW)
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MT 733 Easy

Англиски
New Manitou MT 733 Easy Telehandler for sale
***2 units available***
Operating Weight: 6,700 kg
NO AIR CON
Capacity: 3,300 kg
Deutz Power 75 hp / 55.40 kW
Speed 25 km/h
CRC Boom suspension
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MT 733 74.350 € Телескопски натоварувач 2023 Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT 930 H 67.270 € Телескопски натоварувач 2022 540 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT933 63.730 € Телескопски натоварувач 2022 700 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT-X 1840 122.700 € Телескопски натоварувач 2023 4000 кг Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT1840 94.420 € Телескопски натоварувач 2022 1045 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Manitou MT 730 H цена на барање Телескопски натоварувач 2023 170 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough