Телескопски натоварувач Manitou MT 932

PDF
телескопски натоварувач Manitou MT 932
телескопски натоварувач Manitou MT 932
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 2
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 3
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 4
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 5
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 6
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 7
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 8
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 9
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 10
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 11
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 12
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 13
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 14
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 15
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 16
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 17
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 18
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 19
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 20
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 21
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 22
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 23
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 24
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 25
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 26
телескопски натоварувач Manitou MT 932 слика 27
Заинтересирани сте за огласот?
1/27
PDF
50.550 €
Нето цена
219.900 PLN
62.176,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MT 932
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2018
Работни часови:  3253 м/ч
Висина на подигање:  9 м
Локација:  Полска Niepołomice
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  GJ27775
Мотор
Марка:  Deutz
Сила:  75 кс (55.13 kW)
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  црвен

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MT 932

Полски
Manitou MT932 Loadall for sale

Year of production: 2018
Type: Loadall
Condition: Very good
Condition tyres: 75%
Mileage: 3253
Engine power: 75 Hp
Engine type: Deutz

Equipment:

closed heated cab, front windscreen guard, a maximum lifting capacity 3.2 Tons, maximum extension 9.0 meters, 4×4 drive, all wheel steer, fenders on both axles, hydraulic line, Q-FIT with pallet forks.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MLT 635-130 ps 45.510 € Телескопски натоварувач 2017 5500 м/ч Полска, Czermin
Manitou MLT 635-130 56.780 € Телескопски натоварувач 2018 4100 м/ч Полска, Czermin
Manitou MLT 737 130 PS+ 49.800 € Телескопски натоварувач 2018 8700 м/ч Полска, Bialystok
Manitou MT 625 EASY 49.304 € Телескопски натоварувач 2018 1950 м/ч Полска, Bialystok
Manitou MLT 840-145 53.000 € Телескопски натоварувач 2019 2108 м/ч Полска, Białystok