Телескопски натоварувач Manitou MT1335

PDF
телескопски натоварувач Manitou MT1335
телескопски натоварувач Manitou MT1335
телескопски натоварувач Manitou MT1335 слика 2
телескопски натоварувач Manitou MT1335 слика 3
телескопски натоварувач Manitou MT1335 слика 4
телескопски натоварувач Manitou MT1335 слика 5
телескопски натоварувач Manitou MT1335 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MT1335
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2018
Носивост:  3500 кг
Локација:  Литванија Salininkai, Vilnius Lietuva
Датум на објавување:  19.6.2024
Forkliftonline ID:  ZG37219
Мотор
Марка:  Perkins Turbo 75 AG
Гориво:  дизел
Турбо: 
Оски
Оски:  2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MT1335

Литвански
Rida (m/h): +-2500
kaina: Skambinti
pavarų dėžės tipas: Hidrodinaminė
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou Manitou MT625 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 2500 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT732 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 700 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT733 цена на барање Телескопски натоварувач 2020 3300 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MLT 735-120PS 46.000 € Телескопски натоварувач 2016 6371 м/ч Литванија, Babtų sen.
Manitou MT 732 42.500 € Телескопски натоварувач 2016 3343 м/ч Литванија, Kazlų Rūdos