Телескопски натоварувач Manitou MT1440

PDF
телескопски натоварувач Manitou MT1440
телескопски натоварувач Manitou MT1440
телескопски натоварувач Manitou MT1440 слика 2
телескопски натоварувач Manitou MT1440 слика 3
телескопски натоварувач Manitou MT1440 слика 4
телескопски натоварувач Manitou MT1440 слика 5
телескопски натоварувач Manitou MT1440 слика 6
телескопски натоварувач Manitou MT1440 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MT1440
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2018
Носивост:  4000 кг
Локација:  Литванија Salininkai, Vilnius Lietuva
Датум на објавување:  12.6.2024
Forkliftonline ID:  MB37237
Мотор
Марка:  100 AG
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MT1440

Литвански
Rida (m/h): +-2500
kaina: Skambinti
pavarų dėžės tipas: Hidrodinaminė
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MT1335 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 3500 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou Manitou MT625 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 2500 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT732 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 700 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1335 цена на барање Телескопски натоварувач 2017 3500 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou Manitou MT1840 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 4000 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT733 цена на барање Телескопски натоварувач 2020 3300 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva