Телескопски натоварувач Manitou MT732

PDF
телескопски натоварувач Manitou MT732
телескопски натоварувач Manitou MT732
телескопски натоварувач Manitou MT732 слика 2
телескопски натоварувач Manitou MT732 слика 3
телескопски натоварувач Manitou MT732 слика 4
телескопски натоварувач Manitou MT732 слика 5
телескопски натоварувач Manitou MT732 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MT732
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2019
Работни часови:  700 м/ч
Носивост:  3200 кг
Локација:  Литванија Salininkai, Vilnius Lietuva
Датум на објавување:  19.6.2024
Forkliftonline ID:  JF26290
Мотор
Марка:  Deutz 75 AG
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MT732

Литвански
kaina: Skambinti
pavarų dėžės tipas: Hidrodinaminė Powershutle
Padangos 80%
Garatija 8 mėn
Su kondicionieriumi ir galinio vaizdo kamera
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou Manitou MT1840 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 4000 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1440 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 4000 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT733 цена на барање Телескопски натоварувач 2020 3300 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1335 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 3500 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou Manitou MT625 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 2500 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1335 цена на барање Телескопски натоварувач 2017 3500 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva