Телескопски натоварувач Manitou MT733

PDF
телескопски натоварувач Manitou MT733
телескопски натоварувач Manitou MT733
телескопски натоварувач Manitou MT733 слика 2
телескопски натоварувач Manitou MT733 слика 3
телескопски натоварувач Manitou MT733 слика 4
телескопски натоварувач Manitou MT733 слика 5
телескопски натоварувач Manitou MT733 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  MT733
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2020
Носивост:  3300 кг
Локација:  Литванија Salininkai, Vilnius Lietuva
Датум на објавување:  19.6.2024
Forkliftonline ID:  GF26290
Мотор
Марка:  Deutz 3.6 Turbo 75 AG
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou MT733

Литвански
Rida (m/h): +-3500
kaina: Skambinti
pavarų dėžės tipas: Hidrodinaminė
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MT732 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 700 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou Manitou MT1840 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 4000 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1440 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 4000 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1335 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 3500 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou Manitou MT930 цена на барање Телескопски натоварувач 2022 3000 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou Manitou MT625 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 2500 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva