Телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840

PDF
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840 слика 2
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840 слика 3
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840 слика 4
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840 слика 5
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  Manitou MT1840
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2019
Носивост:  4000 кг
Локација:  Литванија Salininkai, Vilnius Lietuva
Датум на објавување:  денеска
Forkliftonline ID:  NB37237
Мотор
Марка:  Deutz 75 AG
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou Manitou MT1840

Литвански
Rida (m/h): +-5000
kaina: Skambinti
pavarų dėžės tipas: Hidrodinaminė 4×4
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MT732 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 700 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1440 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 4000 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT733 цена на барање Телескопски натоварувач 2020 3300 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1335 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 3500 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou Manitou MT625 цена на барање Телескопски натоварувач 2018 2500 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT1335 цена на барање Телескопски натоварувач 2017 3500 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva