Телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625

PDF
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625 слика 2
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625 слика 3
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625 слика 4
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625 слика 5
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625 слика 6
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Manitou
Модел:  Manitou MT625
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2018
Работни часови:  2500 м/ч
Носивост:  2500 кг
Локација:  Литванија Salininkai, Vilnius Lietuva
Датум на објавување:  денеска
Forkliftonline ID:  LF26290
Мотор
Марка:  75,3 AG
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  хидростатска
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Manitou Manitou MT625

Литвански
Rida (m/h): +-1000
kaina: Skambinti
Garatija 3 mėn
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Manitou MT1335 цена на барање Телескопски натоварувач 2017 3500 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT732 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 700 м/ч Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MT733 цена на барање Телескопски натоварувач 2020 3300 кг Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Manitou MLT 735-120PS 46.000 € Телескопски натоварувач 2016 6371 м/ч Литванија, Babtų sen.
Manitou MT 732 42.500 € Телескопски натоварувач 2016 3343 м/ч Литванија, Kazlų Rūdos