Телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h

PDF
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 2
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 3
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 4
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 5
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 6
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 7
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 8
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 9
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 10
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 11
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 12
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 13
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 14
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 15
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 16
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 17
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 18
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 19
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 20
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 21
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 22
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 23
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 24
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 25
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 26
телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h слика 27
Заинтересирани сте за огласот?
1/27
PDF
54.330 €
Нето цена
65.196 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Merlo
Модел:  TF35.7 / 115/ 2704h.
Тип:  телескопски натоварувач
Година на производство:  2019
Прва регистрација:  2019
Работни часови:  2704 м/ч
Носивост:  3500 кг
Нето тежина:  6670 кг
Вкупна тежина:  10170 кг
Локација:  Бугарија гр.Харманли
Датум на објавување:  4.6.2024
Forkliftonline ID:  JM29889
Опис
Брзина:  40 км/ч
Тип на јарбол:  дуплекс
Висина на подигање:  7 м
Вкупни димензии:  4.3 м × 2.45 м × 2.45 м
Мотор
Марка:  Deutz Tcd 3.6 L4
Тип:  линиски
Сила:  115 кс (85 kW)
Гориво:  дизел
Интеркулер: 
Зафатнина:  3621 cм³
Број на цилиндри:  4
Евро:  Euro 6
Филтер за дизел честички: 
Менувач
Тип:  автоматски
Број на преноси:  2
Оски
Оски:  2
Оскина конфигурација:  4x4
Големина на гуми:  460/70r24
Состојба на гумите:  40 %
Сопирачки:  дискови
Состојба
Состојба:  половни
Техничкиот преглед важи до:  2023-07
Гаранција::  3 месеца
Дополнителни информации
Боја:  зелен

Дополнителни информации — Телескопски натоварувач Merlo TF35.7 / 115/ 2704h

Бугарски
Машината е почти нова готова за работа, перфектно състояние без течове,договорка за кофа, не е работил в българия, нов внос от Холандия! Без ддс.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Merlo TF 33.7 57.500 € Телескопски натоварувач 2020 3346 м/ч Украина, м.Київ
Merlo TF 38.7 42.440 € Телескопски натоварувач 2016 Бугарија, Silistra
Merlo TF 35.7 57.500 € Телескопски натоварувач 2017 1954 м/ч Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Merlo P38.13 PLUS 69.500 € Телескопски натоварувач 2017 1486 м/ч Италија, Cuneo
Merlo TF 42.7 цена на барање Телескопски натоварувач 2019 7295 м/ч Германија, Hohenseefeld