Терминал камион влекач Kalmar TA 3044

PDF
терминал камион влекач Kalmar TA 3044
терминал камион влекач Kalmar TA 3044
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 2
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 3
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 4
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 5
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 6
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 7
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 8
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 9
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 10
терминал камион влекач Kalmar TA 3044 слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
6.250 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Kalmar
Модел:  TA 3044
Тип:  терминал камион влекач
Година на производство:  1994
Нето тежина:  11820 кг
Локација:  Холандија Kapelle
Датум на објавување:  11.6.2024
Forkliftonline ID:  ZE38227
Мотор
Марка:  Volvo
Тип:  линиски
Гориво:  дизел
Турбо: 
Број на цилиндри:  6
Менувач
Тип:  автоматски
Оски
Оски:  2
Оскина конфигурација:  4x2
Кабина
Хидрауличен серво управувач: 
Дополнителна опрема
Централно подмачкување: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  T331010018
Боја:  темно син
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kalmar Ottawa 50 цена на барање Терминал камион влекач 1993 24276 км Холандија, Amsterdam
Kalmar T2 83.500 € Терминал камион влекач 2017 3979 м/ч Холандија, Holten
Kalmar TR618iA(11)L2C21 цена на барање Терминал камион влекач 10768 м/ч 32000 кг Холандија, Amsterdam
Kalmar TT616i цена на барање Терминал камион влекач 2012 18765 м/ч Холандија, Amsterdam
Kalmar TT612D 4X2 38.900 € Терминал камион влекач 2015-01-01 18776 м/ч Холандија, Veghel
Kalmar DFQ30/12F 11.950 € Терминал камион влекач 1995 1821 м/ч Германија, Fürstenstein